Świąteczne spotkanie w Domu SENIORA
15.12.2015.

ozdoby.jpg15 grudnia 2015 roku, dzieci z grupy 5 – latków B odwiedziły mieszkańców Domu Pomocy Społecznej „SENIOR” im. Jana Kaczmarka w Czeladzi. Przedszkolaki odwiedziły „seniorów” tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w celu wspólnego wykonania ozdób świątecznych. Dzieci z zapałem wycinały paski z kolorowego papieru i wraz z dorosłymi kleiły łańcuch na choinkę, który osiągnął długość 21 metrów. Powstały także ozdoby z butelek – Mikołaje i koty, które będą sprzedawane na Kiermaszu świątecznym pod Urzędem Miasta Czeladź. Na zakończenie spotkania dzieci zaśpiewały kolędę, wspólnie z Paniami złożyły mieszkańcom życzenia świąteczne i wręczyły samodzielnie zrobioną bombkę. W zamian zostały obdarowane słodkim poczęstunkiem, balonami no i oczywiście życzeniami.

Zapraszamy do galerii.acuch.gif

 
"Zimowe wiersze" - spotkanie czytelnicze
15.12.2015.

zima..jpg15 grudnia 2015 roku, dzieci spotkały się po raz kolejny z panią bibliotekarką z Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Nogajowej w Czeladzi, w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Przedszkolaki z zainteresowaniem słuchały zimowych wierszy z książki Doroty Gellner pt. „Przedszkolakom”. Miło było słuchać wierszy o zbliżającej się zimie, śniegu, bałwanku i Mikołaju.

Zapraszamy do galerii.zima.gif

 
Spotkanie z Policją i Strażą Miejską
14.12.2015.

policja.jpg14 grudnia 2015 roku, do naszego przedszkola w ramach akcji „Bezpieczne przedszkole” przyszli przedstawiciele Policji i Straży Miejskiej w Czeladzi. Panie w prosty i zrozumiały sposób opowiedziały jak bezpiecznie należy poruszać się po drodze, udzieliły wskazówek jak należy się zachowywać w domu aby uniknąć niebezpieczeństw oraz przestrzegały przed kontaktami z nieznajomymi ludźmi. Największą radość dzieciom sprawiła możliwość obejrzenia i przymierzenia rekwizytów nieodzownych w codziennej pracy funkcjonariuszy, jak: kamizelka kuloodporna, lizak, pałka, kajdanki. Na zakończenie spotkania miłą niespodzianką były odwiedziny Sznupka – psa maskotki śląskiej Policji. Dziękujemy za pouczające spotkanie !!!

Zapraszamy do galerii. 

policjant.gif

 
Jasełka dla Seniorów w SDK ODEON
12.12.2015.

jaselka.jpg

12 grudniu 2015 roku, najstarsze przedszkolaki zaprezentowały przedstawienie jasełkowe dla niecodziennych gości czyli Seniorów w SDK ODEON w Czeladzi. Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa, kolędy, piosenki bożonarodzeniowe, piękne stroje małych aktorów, pozwoliły wszystkim wczuć się w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, pełną ciepła, radości i oczekiwania. Prezes CzSM Czeladź podziękował dzieciom za występ i obdarował słodyczami.

 

 

 

 

Zapraszamy do galerii.

jaseka.jpg

 
"Najpiękniejsza bombka" - konkurs
10.12.2015.

bombka5.jpgZ okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, przedstawicielki naszego przedszkola – Natalka B. z grupy 4 – latków pod opieką Pani Kasi i Lena K. z grupy 5 – latków A pod czujnym okiem Pani Basi, przygotowały piękne bombki na konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsza przestrzenna bombka bożonarodzeniowa”, który zorganizowało Przedszkole Nr 9 w Czeladzi.

 

    

 

 

    Życzymy powodzenia !!!bombka2.gif

 
Mikołaj z władzami Miasta Czeladź
07.12.2015.

mikoaj_11.gif7 grudnia 2015 roku, do naszego przedszkola zawitał niespodziewany gość, który okazał się przedstawicielem Mikołaja. W tę niecodzienną rolę wcielił się Pan Burmistrz Zbigniew Szaleniec, który obdarował dzieci słodkimi upominkami. Przedszkolaki zaśpiewały kolędy i podziękowały gościowi. Serdecznie dziękujemy !!!

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 23 - 33 z 721