Bal Przebierańców 2016
29.01.2016.

W karnawale, w karnawale
Nie siedzimy w domu wcale.
Przymierzamy wstążki, szale,
Wybieramy się na bale.
Kolorową maskę bierz,
Baw się z nami, jeśli chcesz.
W karnawale, w karnawale,
Przystrojone wszystkie sale.
Dookoła przebierańcy,
każdy skacze, każdy tańczy.

bal2016.jpg29 stycznia 2016 roku, w naszym przedszkolu odbył się Bal Przebierańców, który poprowadził DJ oraz Pajacyk. Od rana dzieci przybywały do przedszkola w niezwykle kolorowych, pięknych i bajkowych strojach a sala zabaw zamieniła się w magiczny, kolorowy świat. Można było spotkać księżniczki, rycerzy, wróżki, piratów oraz innych bohaterów bajek. Wszyscy chętnie się bawili przy znanych piosenkach i ochoczo uczestniczyli w różnych zabawach i konkursach organizowanych przez DJ i Pajacyka. W czasie balu zamówiony fotograf wykonał zdjęcia uwieczniające wyjątkowe stroje dzieci. A kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Pozostały nam niezapomniane przeżycia i miłe wspomnienia.

bal.png