Dzień Otwarty 2016
12.02.2016.

dotwarty.jpg12 lutego 2016 roku, nasze przedszkole otworzyło swoje drzwi dla dzieci i ich rodziców/opiekunów, które jeszcze nie uczęszczają do przedszkola a chciałyby rozpocząć przygodę z naszym przedszkolem od września 2016 roku. Przekroczenie progu przedszkola dla wielu dzieci staje się poważnym przeżyciem. Te trudne początki na równi z maluchami przeżywają rodzice/opiekunowie. Aby proces adaptacji dziecka w przedszkolu był miłym przeżyciem, zorganizowaliśmy „Dzień Otwarty”. Przybyli goście mieli okazję zwiedzić przedszkole, poznać bliżej ofertę edukacyjną, porozmawiać z nauczycielami oraz przekonać się jak wygląda dzień w przedszkolu. Goście obejrzeli również zajęcia prowadzone przez nauczycielki. Było nam bardzo miło poznać wszystkie dzieci i rodziców/opiekunów. Mamy nadzieję, że spotkamy się we wrześniu i będziemy wspólnie bawić się i uczyć.

Zapraszamy do galerii.plakat168763.jpg