Przekaż 1%
16.02.2016.

1mm.jpgGorąco zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w akcji PRZEKAŻ 1 % PODATKU oraz serdecznie dziękujemy, każdej osobie, która wskazała fundację w swoim zeznaniu podatkowym za 2014 rok, gdyż dzięki temu udało nam się zebrać 962,67 zł. Nasze przedszkole jest partnerem Fundacji Studenckiej Młodzi - Młodym z Częstochowy. Za pośrednictwem Fundacji i z Państwa pomocą będziemy mieli możliwość zbierania środków finansowych mających na celu wspomaganie procesu rozwoju i kształcenia naszych dzieci. Wystarczy podczas wypełniania formularza PIT - 37, podać numer KRS 0000270261 oraz wpisać cel szczegółowy 1 % - PRZEDSZKOLE 4 W CZELADZI 4087.

To wszystko - żadnych dodatkowych dokumentów, procedur ani czekania. Urząd Skarbowy zajmuje się resztą sam. Zachęcamy do wzięcia udziału w prowadzonej akcji i wsparcia naszego przedszkola.

Pragniemy także poinformować, że za pieniądze, które wpłynęły do Organizacji Stowarzyszenie Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom „Przyjazna szkoła” w Mysłowicach – za rok rozliczeniowy 2012 – zakupiliśmy kserokopiarkę  (1 471,78 zł.), natomiast za pieniądze, które wpłynęły na konto Fundacji Studenckiej „Młodzi – Młodym” z Częstochowy – za rok 2013 – aparat fotograficzny Nikon Coolpix (928,98 zł.).

Miło nam poinformować Państwa,

że po podsumowaniu akcji Przekaż 1% za rok 2014,

okazało sie, że wpłynęło na nasze konto 962, 67 zł.

Dziękujemy !!!